Mylene Farmer - garsi prancūzų dainininkė ir dainų kūrėja, gimusi Kanadoje 1961 m. rugsėjo 12 d. Mylene Jeanne Gautier vardu. Ji yra visų laikų sėkmingiausia prancūziškai įrašinėjusi dainininkė, pardavusi apie 25 mln. įrašų.
Ji gimė Pierefondse, Kvebeke, Kanadoje, kur tėvai atvažiavo šeštame dešimtmetyje, kai tėvas gavo kontraktą, o į Prancūziją grįžo, kai Mylene buvo aštuonių metų.
Mylene laikoma sėkmingiausia ir labiausiai provokuojanti prancūzų dainininkė, kurios kiekvieno albumo kopijų Prancūzijoje buvo parduota virš milijono. Ji taip pat populiari Belgijoje, Šveicarijoje, Liuksemburge, Kanadoje, Japonijoje, Rusijoje ir kai kuriose Rytų Europos šalyse.
Jos kurybinis partneris ir bendradarbis nuo 1984 m. yra Laurent Boutonnat, kuris prodiusavo visą muziką, sukūrė jos šou ir daugumą muzikinių klipų. Boutonnat rado Farmer, kai ši atsiliepė į jo skelbimą laikraštyje, ieškant aktorės mažam filmo projektui, prie kurio jis dirbo (tuo metu jie abu buvo kino studentai Paryžiuje). Tada ir atsirado jų draugystė ir partneriavimas.
Ji debiutavo 1984 m. su daina "Maman a tort", kuri tapo hitu, o po to 1986 m. išėjo jos debiutinis albumas "Cendres de Lune", susilaukęs didelės sėkmės. Jame buvo tokie hitai kaip "Libertine" ir "Tristana".
Jos žinomiausios dainos yra "Désenchantée", "Pourvu qu'elles soient douces", "Sans Contrefacon", "Libertine", "Les mots", "River", "California", "Ainsi soit je", "L'Instant X", "Je t'aime mélancolie", "C'est une belle journée", "XXL", "Je te Rends ton Amour" ir "Regrets".
Savo įvairialypio muzikinio skonio ir akiplėšiškų nuostatų dėka, iš Londono kilusi pop dainininkė bei dainų autorė Lily Allen savo vardą išgarsino iškart, kai tik internete pasirodė jos bandomieji įrašai. Komiko Keitho Alleno duktė Lily didžiąją savo vaikystės dalį praleido keisdama vieną mokyklą po kitos jei tiksliai, tai nuo penkerių iki penkiolikos metų ji pakeitė net 13 skirtingų mokyklų. Ši nuolatinė kaita ir kraustymasis reiškė, jos mergina neturėjo daug galimybių susikurti ilgalaikių draugysčių, taigi save Allen linksmino knygomis ir ypač muzika: ji klausė visko nuo T. Rex, The Specials ir The Slits iki The Happy Mondays ir drum'n'bass muzikos. Ji, būdama keturiolikos, net pabėgo iš namų, kad galėtų apsilankyti Glastonbury muzikos festivalyje. Po metų palikusi mokyklą, ji suprato, kad muzika yra vienintelė jai tinkama karjera. Allen susikoncentravo ties dainų rašymu ir dainavimu, taip išvystydama savo stilių, kuris pasižymėjo tiek saldumu, tiek ir kandumu. 2005-ųjų pabaigoje ji susikūrė savo svetainę MySpace portale, kur patalpino savo dainų bandomąsias versijas tai buvo ir jos individualūs kūriniai ir miksai, kuriuose buvo galima išgirsti Dizzee Rascal, Creedence Clearwater Revival bei Ludacris kūrinius. Geri jos darbo įvertinimai padėjo Allen išpopuliarėti, kas lėmė dešimtis tūkstančių draugų jos MySpace svetainėje, eterį BBC radijo pirmojoje programoje ir leidybinę sutartį su Regal/Parlophone besibaigiant 2005-iesiems metams.
Allen pradėjo darbuotis prie savo pilno albumo kartu su tokiais prodiuseriais, kaip Gregas Kurstinas, Markas Ronsonas bei Futurecut. Debiutiniu jos singlu tapo limituoto formato 7 colių plokštelė su daina LDN, pasirodžiusi 2006-ųjų metų pavasarį. Tiek LDN, tiek ir vėliau tų metų vasarą pasirodęs kitas darbas Smile, susilaukė sėkmės muzikos topuose pirmasis kūrinys pasiekė 7-ąją vietą, o Smile savo debiutinę savaitę net šoktelėjo iki viršūnės. Šio singlo sėkmės lydimas pasirodė ir pirmasis Allen albumas Alright, Still, kurį reklamuodama dainininkė išsirengė į koncertines gastroles. Nepaisydama savo milžiniškos sėkmės, Lily ir toliau atnaujindavo savo MySpace tinklalapį, kur ne kartą i šuns dienas išdėdavo populiarius Anglijos atlikėjus. 2007-aisiais Allen nutarė dar labiau išplėsti savo koncertinę programą ir numatė koncertus Japonijoje, Australijoje bei Jungtinėse Valstijose, kur buvo išleistas jos albumas Alright, Still. Ji taip pat sužibėjo Brit apdovanojimuose, kur buvo nominuota geriausio britų prasiveržimo ir geriausios britės solo atlikėjos nominacijose, o jos daina Smile ir albumas Alright, Still pretendavo laimėti geriausio britų singlo bei albumo prizus.
Lady GaGa yra teatrališkojo šokių popso atlikėja, dainų autorė bei pianistė, sudominusi pogrindinę Niujorko sceną ir tik tuomet, 2008-aisiais metais, pasirašiusi sutartį su leidybos gigantu Interscope Records. Įtakojama spalvingųjų glam roko atstovų, tokių kaip Davidas Bowieas ir Queen, bei 9-ojo dešimtmečio šokių-pop muzikos dievaičių Madonnos ir Michaelo Jacksono, augo ji Manhetene, kur lankė privačią mokyklą, o vėliau studijavo Niujorko universiteto Tisch menų mokykloje.
Sulaukusi dvidešimties ji įsidarbino Interscope Records kompanijoje, kuriai kūrė tekstus ir rašė dainas tokioms grupėms kaip Pussycat Dolls. Po keleto metų jai pavyko pradėti solinę karjerą, kurios pradžia tapo 2008-aisiais metais pasirodęs singlas Just Dance. Tais pačiais metais pasirodė ir debiutinio jos albumo The Fame, iš kurio dar didesniu hitu tapo 2009-aisiais metais išleista daina "Poker Face".
   Prieš penkis metus šiaurinėje Švedijos dalyje, tuomet dar sniego buvo iki kelių, brendant
jam per tas pusnis, įkyrios mintys apie muziką jam nedavė ramybės. Neapleido jausmas, kad
kažko dar trūksta šiolaikinėje "Techno" muzikoje. Jo tikslas buvo - užpildyti tą tuštumą,
bet tik tokia muzika, kuri pasižymėtų originalumu. Martin Willstedtas puikiai suprato,
kad tai nebus lengvas uždavi
http://www.martinwillstedt.com    el. p.: info@martinwillstedt.com Daugiau inf: http://www.download.com
    Jazz, World Fusion
    a-sasan
  
Prieš 7 metus, kai man buvo 28, dėl susidomėjimo europietiška kultūra ir dėl to, kad norėjo studijuoti užsienyje, atvyko į Vokietiją. Nuo pat vaikystės jaučiau susidomėjimą muzikai. Lankiau muzikos mokyklą Irane. Nuo 14 m. pradėjau mokytis muzikos teorijos ir groti pianinu Teherane, o vėliau mokėsi groti klasikine ir flamenko gitara.
  
"Sib e Golab" reikšmė - saldus obuo
   Grupė susikūrė prieš penkis metus Latvijoje. Muzikinio repertuaro stilius tuo metu dažniausiai buvo švelnus rokas. Tačiau laikui bėgant ir ateinant naujiems nariams į grupę, muzikinius stilius ėmė kardinaliai kisti. Norėjosi kažko įdomesnio, sunkesnio, agresyvesnio. Tiksliau kalbant, tai ko grupė ieškojo, turėjo būti muzikos garsai, persipinantys su melodingumu ir agresija. Toks grupės stilius išliko ir iki šių dienų.